Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool

  • 36 m²

Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool Bangkok appartementen van 36 m² liggen in de wijk Wattana in Bangkok amper 300 meter van Health Land Ekkamai en bevatten een wellnesscentrum. Het appartement met een sauna is ideaal voor 2 gasten en ligt op een paar stappen verwijderd van het winkelcentrum DONKI Mall Thonglor.

Het appartement biedt 1 badkamer aan. Daarnaast vindt u er een haardroger, een badmuts en handdoeken.

De accommodatie is uitgerust met een kitchenette met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten.

Het 1-slaapkamer appartement is gelegen binnen handbereik van de Escobar. Terminal 21 ligt op circa 2 km van deze accommodatie. Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement is gesitueerd op circa 3 km van Skytrain- Nana treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool Bangkok
Thonglor Luxury Condo With Jacuzzi
Mobiele prijsaanbieding

Thonglor Luxury Condo With Jacuzzi

251 m van de accommodatie
J Residence Thonglor 8
Mobiele prijsaanbieding

J Residence Thonglor 8

8.8
Fantastisch 24 beoordelingen
488 m van de accommodatie
USD 120 USD 108
per nacht
Exclusive Urban Apt 1Br - Ultra Fast Wifi - Thong Lo
Mobiele prijsaanbieding

Exclusive Urban Apt 1Br - Ultra Fast Wifi - Thong Lo

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
537 m van de accommodatie
USD 50 USD 45
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Suvarnabhumi
    26 km

    Treinstations

    Skytrain-station Thong Lo
    1,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst
    • Kapper
    • Huishouding
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Overdekt zwembad
    • Ligstoelen
    • Sauna

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Keycard toegang

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement gelegen?
      Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement is in de wijk Wattana in Bangkok gesitueerd, amper 300 meter van Health Land Ekkamai.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement zijn onder andere Terminal 21, Health Land Ekkamai, de Escobar.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Olive Bangkok en Sabijai Geb Tawan restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een keuken in Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement?
      Bij Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • ❓
      Wat is de afmeting van Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement?
      Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement meet 36 m².
    • ❓
      Hoeveel gasten kan het appartement huisvesten?
      Het appartement kan accommodatie voor tot 2 gasten aanbieden.
    • ❓
      Heeft Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Suvarnabhumi
    26 km

    Treinstations

    Skytrain-station Thong Lo
    1,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spacious 1 Bedroom Rooftop Pool Bangkok

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten